Przedstawiciel handlowy / Spedytor

Bas-Mar Trans

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa giełd transportowych.
• Pozyskiwanie ładunków dla samochodów własnych i dla spedycji.
• Bieżące utrzymywanie kontaktów z klientami i kontrahentami.
• Pozyskiwanie nowych zleceń i dbałość o rozwój bazy klientów.
• Negocjowanie stawek i warunków transportu.
• Prowadzenie dokumentacji transportowej.
• Monitoring prowadzonych zleceń transportowych.
• Przygotowywanie zestawień na potrzeby własne.

Wymagania

• Wykształcenie średnie
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w firmie spedycyjnej
• Znajomość branży spedycyjnej
• Praktyczne umiejętności w pozyskiwaniu klientów
• Umiejętności negocjacyjne
• Komunikatywność i budowanie relacji interpersonalnych
• Orientacja na realizację zadań i osiąganie celów
• Umiejętność planowania i efektywnego organizowania pracy własnej
• Zaangażowanie, inicjatywa i elastyczność
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym stanowić będzie dodatkowy atut.

Prezentacja firmy

Rodzinna firma transportowo - spedycyjna z Sosnowca działająca na rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców