Witraż Sp. z o.o. Sp. k.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy - region północny

Miejsce pracy: Białystok, Gdańsk, Toruń, Olsztyn

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedaży dla poszczególnych produktów i grup klientów
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Operatywność, dynamika działania, nastawienie na cel,
  • Wysoka świadomość biznesowa i kultura osobista
  • sprawnej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,

Oferujemy

  • Pracę w jednej z największej z firm w Polsce produkującej stolarkę otworową
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.