przedstawiciel handlowy/przedstawicielka handlowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, lidera w branży opakowań, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 22859
Praca stała
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  •  odpowiedzialność za realizacje budżetu sprzedaży zgodnie z założonymi celami w regionie
  • opracowanie i realizacja strategii sprzedaży w regionie
  • sprzedaż do klientów, planowanie i realizacja bezpośrednich spotkań
  • intensywne poszukiwanie nowych klientów
  • negocjowanie warunków sprzedaży z klientami, przygotowanie ofert, opiniowanie umów
  • prognozowanie sprzedaży do klientów
  • koordynowanie procesu wdrażania nowych projektów
  • monitorowanie potencjalnego rynku

Oczekiwania:
  •  min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość programów Excel i PowerPoint
  • dobra organizacja  pracy
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • dynamizm i konsekwencja w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od wyników
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)