Przedstawiciel handlowy - Poznań i okolice

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Nr. Ref. MK/PH/2017

Miejsce wykonywania pracy: Poznań i okolice do ok. 100 km

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż i dzierżawa urządzeń kopiująco-drukujących
- poszukiwanie nowych klientów, podpisywanie umów
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

- min. 2-3 lata doświadczenia w handlu potwierdzone sukcesami (mile widziane w branży urządzeń kopiująco-drukujących)
- wykształcenie min. średnie + ukończone szkolenia sprzedażowe
- nastawienie na osiąganie wysokich wyników handlowych
- umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- aktywne prawo jazdy kat. B (praca w dużej mierze w terenie)

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
- dodatkowe nagrody za wyniki sprzedaży w postaci wycieczek zagranicznych
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
- możliwości rozwoju i awansu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.