Przedstawiciel Handlowy / Powiat Żywiecki

P.P.H.U. Telkom

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma P.P.H.U. „TELKOM” Aleksander Barabasz poszukuje aktywnie reprezentującego firmę Przedstawiciela Handlowego na terenie powiatu Żywieckiego.
Nasz Przedstawiciel Handlowy powinien być osobą uczciwą, pracowitą, odpowiedzialna, komunikatywną, otwartą i zorganizowaną. Jako firma gwarantujemy stabilne zatrudnienie
w dynamicznie rozwijającym się i ambitnym zespole.

Zakres obowiązków:
- Doraźne działania zapewniające pozyskiwanie nowych klientów
- Systematyczna analiza rynku
- Monitorowanie działań firm konkurencyjnych
- Określanie docelowej grupy potencjalnych nabywców
- Prezentowanie oferty oraz przedstawianie umowy pozyskanym już klientom

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie
- Znajomość branży i rynku sprzedaży
- Min. średnie wykształcenie
- Znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel
- Zdolność analitycznego myślenia
- Prawo jazdy kat. B
- Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
- Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem pracy
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży

Oferujemy:

- Bardzo atrakcyjny system motywacyjny ukierunkowany na wyniki
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Skorpion Sp. J. Barabasz&Krawiec poszukuje aktywnie reprezentujące... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi