PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / PARTNER HANDLOWY

Abarona Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Abarona Sp z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem Enea S.A., jednego z największych koncernów energetycznych w Polsce.

Skupiamy wokół siebie wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów z doświadczeniem na rynku energii elektrycznej. Dzięki temu nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie planowania i redukcji kosztów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy zaangażowanych Partnerów Handlowych, aby wspólnie poszerzać nasze wpływy na rynku energetycznym. Podejmując współpracę z nami masz pewność, że otrzymasz wsparcie doświadczonych menadżerów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO ORAZ PARTNERA HANDLOWEGO

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B dla Enea S.A. oraz obsłudze podległej bazy klientów.

PARTNER HANDLOWY – poza własną działalnością sprzedażową odpowiedzialność za rozwijanie podległego zespołu sprzedażowego, motywowanie oraz prowadzenie szkoleń.

OFERUJEMY

  • szeroki wachlarz produktów – energia elektryczna, kompensacja mocy biernej, oświetlenie LED,
  • współpracę na podstawie umowy cywilno - prawnej lub umowy partnerskiej z wynagrodzeniem prowizyjnym,
  • jedne z najlepszych na rynku warunki prowizyjne,
  • przejrzystość - dostęp do rozliczeń i bieżącej weryfikacji umów w systemie CRM,
  • terminowość - wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pełne wsparcie w zakresie obsługi Back Office oraz Help Desk w zakresie wycen indywidualnych, opracowania rozwiązań dla klientów, przygotowania dokumentacji i umów,
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz rozwijające kompetencje miękkie.

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w sprzedaży B2B (najlepiej w branży energetycznej),
  • umiejętności nawiązywania długofalowych relacji z klientem biznesowym,
  • zaangażowania, motywacji i efektywnej organizacji czasu pracy.

Prezentacja firmy

Firma Abarona Sp z o.o. jest tworzona i reprezentowana przez zespół dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi