Przedstawiciel Handlowy Orange S.A

GO4GSM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W imieniu Orange Polska S.A operatora sieci Orange , lidera na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, poszukujemy do działu handlowego kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego Orange .

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało :

- Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
- Współpraca z obecnymi Klientami Biznesowymi
- Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
- Dbanie o pozytywny wizerunek marki na zewnątrz

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w pracy w dziale handlowym
- Znajomość rynku telekomunikacyjnego oraz IT
- Znajomość rynku B2B
- Wysoką kulturę osobistą

Oferujemy :

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Motywujący system prowizyjny
- Atrakcyjny pakiet szkoleniowy
- Dostęp do najnowszych technologii

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i nasza propozycja jest dla Ciebie interesująca , prześlij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

GO4GSM Sp. z o.o od 2008 roku jest autoryzowanym partnerem Orange Polska... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi