Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta

Biuro-Innowacje

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w naszej Firmie będzie sprzedaż towarów i usług w branży biurowej na terenie Śląska

Obawiasz się, że małe doświadczenie jest problemem?

Spokojnie, dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja do nauki i zaangażowanie w pracy.

Poszukujemy osób zdeterminowanych w działaniu, dla których sprzedaż będzie nie tylko wyzwaniem ale i pasją.

Opis stanowiska:

• Nawiązanie i podtrzymanie trwałych kontaktów z klientami w podległym regionie

• Systematyczne poszerzanie sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów

• Realizacja planów sprzedaży

• Sporządzanie ofert, prezentacja produktu

• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

• Ustalanie warunków współpracy z nowymi klientami oraz nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem

• Systematyczne prowadzenie sprawozdań

Prezentacja firmy

Codziennie zaopatrujemy setki swoich Klientów w materiały papiern... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi