Przedstawiciel handlowy/ Opiekun klienta - Wrocław/ Dolny Śląsk

F.H.U. AX PRO

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma AX PRO z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących m.in.: wkładów atramentowych, tonerów i bębnów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, a także artykułów biurowych oraz produktów oświetleniowych. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszej wysokiej jakości produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co gwarantuje wysoką jakość każdego detalu. Oferujemy także atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/Opiekun klienta

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz opiekę nad stałymi klientami

- sprzedaż asortymentu firmy

- przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie umów z klientami

- okresowe raportowanie wyników swoich działań

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub/i telefonicznej

- mile widziana znajomość branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek bądź oświetleniowej

- znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji

- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

- umiejętność pracy w warunkach stresowych

- wysoka kultura osobista i dobra prezencja

- łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji

- silna motywacja i nastawienie na osiąganie celów

- samodzielność i pewność siebie

- mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze w nowoczesnej, dobrze rozwijającej się firmie

- umowę o dzieło (okres próbny)

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży 3.000-12.000 brutto

- elastyczny czas pracy (grafik pracy zależy tylko od Ciebie) i swobodę w działaniu

- możliwość pracy w wybranym przez siebie regionie

- możliwość podpisania umowy o pracę po okresie próbnym

- materiały szkoleniowe i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wszystkich kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o

nadsyłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym przez portal Gumtree.pl.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o

ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z

późniejszymi zmianami)".

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2014r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma AX PRO zajmuje się sprzedażą oświetlenia oraz materiałów ek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi