Przedstawiciel Handlowy na rynki anglojęzyczne

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby, która obejmie opiekę nad klientami z rynków anglojęzycznych. W związku z rozwojem firmy a tym samym działu handlowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego na rynki anglojęzyczne.

Obowiązki:
-Budowanie długoterminowych relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów
-Przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z wytycznymi
-Utrzymywanie kontaktu z obecnymi partnerami handlowymi
-Tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
-Realizacja planów sprzedażowych
-Prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania

Wymagania:
-Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
-Doświadczenie w handlu na rynkach amerykańskich
-Wykształcenie wyższe
-Obsługa komputera
-Prawo jazdy kat. B
-Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy

Mile widziane:
-Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź oświetleniowej
-Umiejętność pracy pod presją czasu i odpowiedniego reagowania na potrzeby rynku

Oferujemy:
-Umowę o pracę na pełen etat
-Wynagrodzenie + atrakcyjny premie
-Narzędzia pracy: laptop, telefon
-Udział w szkoleniach i targach zagranicznych

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi