Przedstawiciel handlowy meblowy

Endoro

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Endoro- producent łóżek tapicerowanych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Region: cała Polska
Oczekujemy;
-Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – sieci sklepów meblowych, salonów meblowych,
-Promowanie produktów Endoro
-Dynamiczny rozwój sprzedaży w całym kraju poprzez rozbudowę sieci klientów.
-Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnym szczeblu.
-Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.
- Prawa jazdy kat. B.
- Własny samochód
Gwarantujemy;
-Umowę o pracę
-Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy.
-Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.
-Profesjonalne szkolenia techniczne.

Prezentacja firmy

Firma ENDORO to połączenie nowoczesności, funkcjonalności, wygody i s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta