Przedstawiciel handlowy: marketing

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznańska Agencja Reklamowa Quiet Axis poszukuje Przedstawiciela Handlowego / Przedstawicielki Handlowej.

Twoim zadaniem będzie m.in.:
- aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów, także z rynków zachodnich,
- sporządzanie bieżących raportów sprzedaży,
- nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- przygotowanie i prowadzenie ofert handlowych i marketingowych,
- inicjalizacja nowych i rozwój obecnych projektów agencyjnych,
- pozyskiwanie klientów / partnerów / reklamodawców dla projektów agencyjnych.

Wymagania

Twoim atutem będzie jeśli:
- posiadasz doświadczenie w kontaktach z klientami w sektorze B2B,
- jesteś dynamiczna/y, ale jednocześnie staranna/y i dokładna/y,
- potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy,
- lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/y,
- jesteś odpowiedzialny/a,
- motywuje Cię realizacja celów.

Prezentacja firmy

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media