Przedstawiciel Handlowy "Liquider" Śląsk

Willow Business

41-500 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma LIQUDER - niekwestionowany lider na rynku e-papierosów poszukuje przedstawicieli handlowych na terenie Górnego Śląska.

Osoba, która zostanie zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z pozyskanymi klientami

- realizację wyśrubowanych planów sprzedażowych

Od kandydata oczekujemy:

- samodzielności i kreatywności

- umiejętności pracy pod presją

- umiejętności planowania własnej pracy

- posiadania prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – podstawa zdecydowanie powyżej najniższej krajowej

  • samochód służbowy

  • dodatkowo prowizja od sprzedaży

-- samodzielną pracę, która pozwoli na rozwój osobisty oraz na generowanie nielimitowanych . dochodów

-- doskonały, pożądany na rynku produkt w bardzo dobrej cenie

-- szkolenia sprzedażowe i motywacyjne

Warunek: Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy.

Pełne zaangażowanie w wykonywaną prace .

Praca u nas jest jedynym miejscem zatrudnienia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja przyślij swoje CV oraz napisz kilka słów o sobie samym.

Oczekuj na telefon od nas w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV oraz informację o sobie  wyślij na adres mailowy

Prezentacja firmy

Nasz sklep jest oficialnym outletem marki Liquid Idealny. W sklep... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi