Przedstawiciel Handlowy- Kraków

Pure

Kraków, 31-406, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Victoria Pure jest dynamicznie rozwijającą się firmą z Krakowa działającą w obszarze reklamy. Zajmujemy się produkcją tekstyliów reklamowych (koce, odzież, torby sportowe, plecaki) , importujemy markową odzież oraz gadżety reklamowe

Do codziennych obowiązków należeć będzie sprzedaż produktów firmy
opracowywanie strategii sprzedaży, obsługa kluczowych klientów.

Wymagania

- aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów,
- wizyty u klientów oraz praca w biurze,
- profesjonalna obsługa kluczowych Klientów,
- stały kontakt z klientami
- umiejętność prowadzenia rozmów z klientami,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-prawo jazdy

Oferujemy:

- własne i nowoczesne stanowisko pracy w biurze
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
- niezbędne narzędzia (telefon, laptop, samochód itp.),
- wsparcie w codziennych obowiązkach

Prezentacja firmy

Firma PURE oferuje najwyższej jakości odzież reklamową. Jako producent j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi