PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY KRAKÓW

Legra Sp. z o.o.

30-716 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu sprzedaży jedna z największych firm poligraficznych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego
lokalizacja KRAKÓW
Zakres obowiązków
Analiza rynku i konkurencji,
Analiza potrzeb klienta,
Planowanie działań zgodnie ze strategią marketingową firmy,
Współpraca z innymi działami firmy, partnerami zewnętrznymi, z agencjami reklamowymi,
Raportowanie wyników pracy,
Organizacja wystawiennictwa na targach branżowych, konferencjach itp.
Wymagania
Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
Prawo jazdy kat. B,
Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
Umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
znajomość języka angielskiego
Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie,
Dobrą atmosferę w zgranym zespole,

Prezentacja firmy

Od 1997 r. robimy wszystko, aby sprostać najbardziej wyszukanym p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne