Opis stanowiska pracy

Masz energię przedsiębiorcy? Instynkt i relacyjność nowoczesnego handlowca?

Połącz swoje talenty i zrealizuj się w roli partnera biznesowego Grupy Edukacyjnej oraz doradcy nauczycieli, władz samorządowych, uczniów i rodziców.

Jako KONSULTANT OŚWIATOWY

będziesz mógł:

• budować trwałe relacje z Klientami w ramach realnego partnerstwa, a nie jedynie tradycyjnej sprzedaży

• zarządzać swoim rynkiem, poznawać go i rozwijać bez ograniczeń

• wspierać rozwój firmy realizując plany sprzedażowe i marketingowe

• doskonalić naszą ofertę dla Klienta dzieląc się wiedzą o jego potrzebach

• rozwijać przewagi konkurencyjne Grupy Edukacyjnej

Wymagania

Będziesz do tego potrzebował:

• elastyczności, wytrwałości i zorientowania na potrzeby Klienta

• wysokiego poziomu umiejętności społecznych

• doświadczenia w kontakcie bezpośrednim z Klientem

• otwartości na nowoczesne technologie i produkty multimedialne

• zarejestrowanej działalności gospodarczej lub gotowości do jej rejestracji

• prawa jazdy kat. B

Proponujemy Ci:

• motywacyjny system wynagrodzeń
• współpracę z firmą ze ścisłej czołówki wydawnictw edukacyjnych z pomysłem na przyszłość
• profesjonalny system wdrożenia i opieki na starcie
• bogaty zestaw narzędzi do rozwoju umiejętności
• dużą dozę samodzielności
• wsparcie i otwartość współpracowników

Tereny pracy:

  • m. Legnica oraz powiat legnicki, lubiński, polkowicki, złotoryjski
  • m. Jelenia Góra oraz powiat jeleniogórski, bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GRUPA EDUKACYJNA S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi