H.J. Heinz Polska SA jest producentem wysokiej jakości produktów spożywczych, należącym do międzynarodowego koncernu H.J. Heinz Company. W ofercie firmy znajdują się produkty marki Pudliszki, należącej do najbardziej znanych na polskim rynku, a także światowej marki Heinz.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Kanał Nowoczesny

Miejsce pracy: Poznań/Konin; Koszalin/Piła; Leszno

Zakres obowiązków:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie;
  • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów;
  • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami;
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych;
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia;
  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (mile widziane w branży FMCG);
  • orientacji na wyniki;
  • zaangażowania i umiejętności organizowania pracy własnej;
  • wysokich kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji;
  • prawa jazdy kat. B;
  • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • niezbędne do pracy narzędzia.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail:

HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o., Dział HR,
ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa