Przedstawiciel Handlowy IT / Account Manager 30-614 Kraków

DataConsult Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

System ExpertWMS® - rozbudowane i nowoczesne narzędzie, które możesz sprzedawać w średnich i dużych przedsiębiorstwach.

DataConsult - 30-to osobowa grupa osób, które prowadzą ciekawe, innowacyjne projekty i implementują je w polskich przedsiębiorstwach.

Jeśli lubisz pracować dla przyjemności, otrzymując za to atrakcyjne wynagrodzenie, bawiąc się i czując, że robisz rzeczy ważne i potrzebne, zgłoś swoją kandydaturę.

Chcemy, abyś:

♦ aktywnie działał z powierzonymi klientami biznesowymi
♦ negocjował i doprowadzał do sprzedaży
wykonywał założone plany
♦ otrzymywał za to godziwe wynagrodzenie

 Dlaczego warto być w naszym zespole?

♦ pracujemy bawiąc się przy tym, samodzielnie dysponujemy czasem i projektem, stawiamy na wynik
♦ dużo żartujemy i śmiejemy się
♦ integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
♦ korzystamy z kart Multisport
♦ dokształcamy się z j.angielskiego

A Klienci nas lubią! ;)

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy?

min. 2-letniego doświadzcenia w sprzedaży dużych systemów informatycznych klasy ERP, WMS, MES lub innych złożonych systemów informatycznych. Jeśli dostarczałeś duże rozwiązania sprzętowe, też dasz radę.

♦ umiejętności koncepcyjnego myślenia

♦ prawa jazdy kategorii B

Jeśli jesteś sumienny, masz pasję i chcesz się rozwijać, zgłoś swoją kandydaturę. Jesteśmy stabilną (na rynku od 2005 roku) i jednocześnie dynamiczną firmą z innowatorskimi pomysłami (m.in. prowadzimy projekt badawczy w zakresie wdrożenia wirtualnej rzeczywistości na magazynach w pełnym zakresie wykorzystania, którego wyniki również będziesz mógł sprzedawać),  potrzebujemy rzetelnych, zaangażowanych osób, które wpasują się w zespół.

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY? <br/> <br/>Doskonałe połączenie wiedzy logistycznej i info... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing