Przedstawiciel Handlowy/Handlowiec

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
Przedstawiciel Handlowy/HandlowiecMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje cen, ustalanie warunków dostaw
  • Analiza rynku
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby działu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży narzędziowej lub pokrewnej min. 2 lata
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zdolność interpersonalne, wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywujące wynagrodzenie oraz bezpośredni wpływ na jego wysokość
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą jako dodatkowa forma dochodu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.