Przedstawiciel handlowy / handlowiec

En-Group Solutions Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• aktywna sprzedaż produktów firmy
• rozbudowa dystrybucji produktów
• obsługa zapytań od Klientów
• realizacja celów sprzedażowych
• współpraca z działem technicznym przy realizacji zamówień
• aktywizacja sprzedaży wśród dotychczasowych klientów
• raportowanie wyników pracy
• Budowanie i umacnianie wizerunku firmy u klientów
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
• doświadczenia w sprzedaży – branża OZE będzie dodatkowym atutem
• wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
• predyspozycja do pracy w sprzedaży, umiejętności negocjacji,
• Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się,
• operatywność i skuteczność w działaniu
• znajomość obsługi środowiska Windows i MS Office
• prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysokie prowizje
• wsparcie marketingowe i techniczne
• przeszkolenie produktowe i sprzedażowe
• dostęp do aktualnych materiałów sprzedażowych i promocyjnych
• narzędzia niezbędne do pracy

Prezentacja firmy

Bazując na wiedzy i doświadczeniu z początkiem 2013 roku stworzyl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi