Przedstawiciel Handlowy GPS

Ochrona Juwentus

Kraków, małopolskie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy
  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B (mile widziana branża IT lub pokrewna motoryzacji lub transportowi)
  • znajomość systemów monitoringu pojazdów i aplikacji CFM będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w samodzielnym aktywnym poszukiwaniu klientów (mile widziana własna baza Klientów)
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • umiejętności współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa od 3.500 zł netto + system prowizyjny)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód lub dodatek na paliwo, laptop, telefon, Internet)
  • szkolenia produktowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.