Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Handlowy ENEA S.A.

Praca będzie polegać na:

- Sprzedaży energii elektrycznej na podstawie konkurencyjnej na rynku oferty ENEA S.A. w sektorze małych, średnich i dużych firm.

- aktywnym pozyskiwaniu klientów

- utrzymywaniu pozytywnych relacji z własnymi klientami

- realizacja własnych planów sprzedażowych

- negocjowaniu warunków sprzedaży

Oferujemy:

- pracę w branży do której kryzys nie dociera :)

- pracę w dynamicznie rozwijającym się, profesjonalnym zespole

- bezpłatne profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe

- opiekę koordynatora

- nienormowany czas pracy

- atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego

- możliwość awansu, tworzenia własnej grupy sprzedażowej

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sektorze energetycznym, znajomość rynku i branży)
- umiejętność organizowania pracy
- odpowiedzialność i samodzielność
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
- własny samochód

Prezentacja firmy

MAKO to profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem sieci sprzedaży w c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od celów sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi