Przedstawiciel handlowy - Edyp Hurtownia Książek

Edyp Hurtownia Książek

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją nowego projektu aktualnie oczekujemy na aplikacje od osób z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację i sprzedaż książek na podległym terenie u stałych klientów, pozyskiwanie nowych klientów jak również stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów oraz działań konkurencji.

Twoje cele:
- realizacja planów sprzedażowych,
- profesjonalna obsługa stałych klientów,
- budowanie długoterminowych relacji z klientem,
- realizacja zadań dotyczących akcji promocyjnych,
- inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:
- nowoczesny system zarządzania i rozwoju,
- wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premie)
- profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- wysoka kultura osobista, niekaralność,
- mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego,
- minimum średnie wykształcenie,
- energia i dynamizm w działaniu,
- silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
- umiejętności organizacji pracy i planowania,
- dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
- umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- prawo jazdy kat. B,
- możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych,
- gotowość podjęcia działalności gospodarczej.

Prezentacja firmy

EDYP Hurtownia Książek jest firmą, która zajmuje się sprzedażą hu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi