Przedstawiciel handlowy, Dział Naprawa i Ochrona Żelbetu

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Woj. Mazowieckie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, MC-Bauchemie jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej. Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku. Obecnie poszukuje kandydatów na w/w stanowisko.

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych,
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami, wykonawcami oraz architektami,
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów,
  • systematyczne raportowanie o wynikach,
  • realizacja planowanych celów budżetowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe budowlane,
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania,
  • samodzielność i nastawienie na realizację celu,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1) będzie atutem,
  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalny, w tym możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do realizacji ww. zadań,
  • szanse rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w szkoleniach m.in. w centrali firmy w Niemczech.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie