Przedstawiciel Handlowy ds. Umów Serwisowych

HRK S.A.

Katowice/Kraków, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu dostarczającego najwyższej jakości sprzęt medyczny poszukujemy kandydatana na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Umów Serwisowych. Preferowane miejsce zamieszkania województwo śląskie/małopolskie.

Przedstawiciel Handlowy ds. Umów SerwisowychMiejsce pracy: Katowice/Kraków

Zadania:

  • Zawieranie umów serwisowych na obsługę urządzeń medycznych
  • Utrzymywanie relacji z klientami firmy w podległym rejonie działania
  • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji i rozmów z klientami i potencjalnymi klientami
  • Współpraca z zespołem serwisowym w zakresie realizacji umów
  • Stanowisko podlega bezpośrednio Kierownikowi ds. umów serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie handlowe najlepiej na rynku sprzętu medycznego lub doświadczenie w ramach świadczenia usług serwisowych,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, niezbędne do budowania relacji z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonej pracy oraz umiejętne planowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Chęć kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Ciekawą pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW)
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.