PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. sprzedaży wyrobów ortopedycznych

J2 Marketing Serwis

Kraków i okolice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 J2 Marketing Serwis wyłączny dystrybutor wyrobów ortopedycznych marki DR.MED i Orthocare w Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

                                       PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

                                ds. sprzedaży wyrobów ortopedycznych

Zakres obowiązków

  • promowanie i sprzedaż produktów ortopedycznych
  • reprezentowanie firmy na powierzonym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy,
  • realizację planów sprzedaży,
  • bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • sukcesów w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • umiejętność efektywnego stosowania technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w realizację planów sprzedażowych,
  • ważnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Wyłączny dystrybutor wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi