handlowiec maszyn rolniczych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Lubelskie, lubelskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25441
Praca stała
Lokalizacja: Lubelskie

Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż nowego oraz używanego sprzętu rolniczego na przydzielonym obszarze
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy
  • Stałe poszerzanie własnej wiedzy na temat możliwości i zalet wszystkich typów sprzętu oferowanego przez firmę
  • Pomaganie klientom w wyborze narzędzi finansowych pozwalających na zakup nowego lub używanego sprzętu
  • Realizowanie określonych celów sprzedażowych
  • Obserwowanie działań i produktów konkurencji

Oczekiwania:
  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży sprzętu (maszyn rolniczych)
  • Dobra znajomość sprzętu rolniczego
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Motywacja do osiągania wysokich wyników sprzedażowych
  • Nienaganne podejście do pracy, rzetelność

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)