PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HoReCa

Solpak Kamil Prasek

Nędza, k, Racibórz, Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Solpak, producent produktów spożywczych do kanału Horeca poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w kanale Horeca
  • bieżąca współpraca z obecnymi partnerami handlowymi
  • zapewnienie standardów obsługi klienta
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • analiza rynku i konkurencji
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży w kanale HoReCa lub zbiorowego żywienia – min. 1 rok
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych
  • zorientowanie na wyniki
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Nasza propozycja:

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • jasny i przejrzysty system premiowy
  • narzędzia pracy – samochód, laptop i telefon
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazna atmosfera pracy

W naszej firmie najcenniejszym zasobem są ludzie. Dołącz do nas!

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości bułki tartej. Pracujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi