Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Grupa Kapitałowa Iglotex

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Sprzedaż produktów i aktywne pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze detalicznym
- Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami z kanału detalicznego
- Realizację zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki
- Windykację bieżących należności obsługiwanych Klientów

Kandydatom oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach największej w swojej branży firmy
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem w swojej branży
- Atrakcyjną propozycję rozwojową (rekrutacja wewnętrzna, szkolenia)
- Benefity pozapłacowe
- Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Wysokich umiejętności sprzedażowych
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
- Wykształcenia minimum średniego
- Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych
- Samodzielności, dynamizmu w działaniu i zaangażowania
- Czynnego prawa jazdy kat. B
- Posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting