Grupa PSA w Polsce

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Od: Grupa PSA w Polsce
Miejsce pracy: Region Wielkopolski: Poznań i inne miasta

Międzynarodowa korporacja z branży motoryzacyjnej poszukuje współpracownika do pracy na stanowisku:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. części zamiennych marek Peugeot i Citroen w regionie Wielkopolski

Wymagane miejsce zamieszkania w regionie pracy.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży części zamiennych Peugeot i Citroen w kanale sprzedaży do warsztatów niezależnych w swoich regionach.

Zakres obowiązków

  • Praca w terenie - rozwój i realizacja celów sprzedaży części zamiennych
  • Prowadzenie planów sprzedaży części zamiennych, koordynacja tych działań z Autoryzowanymi Dystrybutorami Części zamiennych
  • Określenie potencjału sprzedaży części zamiennych w podległym regionie
  • Docieranie i składanie ofert zakupu części dla zidentyfikowanych klientów zgodnie z polityką handlową
  • Doradztwo i coaching ekip handlowych w podległy regionie
  • Wprowadzanie systemu komunikacji i planów rozwoju relacji handlowych.
  • Doradztwo techniczne i handlowe w dziedzinie części zamiennych

Profil, wykształcenie i kwalifikacje

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, rynku części zamiennych i produktów
  • Umiejętność negocjacji, argumentacji i przekonywania
  • Umiejętność raportowania, opracowywania bilansu aktywności
  • Umiejętność opracowywania planu akcji
  • Zdolności interpersonalne
  • Znajomość narzędzi informatycznych (MS Office)
  • Prawo Jazdy kat B

Oferujemy

Zatrudnienie na czas określony, 2 –letni, z możliwością przedłużenia współpracy, o ile wyniki będą satysfakcjonujące Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe Bardzo motywujący system wynagrodzenia zmiennego uzależnionego od uzyskiwanych wyników

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.