przedstawiciel handlowy/doradca techniczny

Teplo

Lublin, Chełm, Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż paneli fotowoltaicznych, zestawów solarnych i pompy ciepła na terenie województwa lubelskiego
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu
• Rozpoznawanie potrzeb klienta
• Sporządzanie ofert i umów sprzedażowych
• Prowadzenie prezentacji sprzedażowych i aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów
• Nadzór nad całym procesem sprzedaży i pozyskania dotacji
• Wykonywanie planów sprzedaży, planów działań oraz sporządzanie raportów

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klientów indywidualnych (B2C) lub doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta biznesowego (B2B)
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Min. średnie wykształcenie
• Kreatywność, rzetelność i dynamika w działaniu
• Prawo jazdy kat. B i samochód do pracy
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii

Prezentacja firmy

TEPLO jest dynamicznie rozwijającym się dostawcą, dystrybutorem i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi