Przedstawiciel handlowy / doradca techniczny

InterKadra Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:

• zarządzanie działem produkcyjno – handlowym w tym handlowcami w terenie, osobami technicznymi i nadzór nad produkcją
• prowadzenie marketingu i sprzedaży oraz koordynowanie działań struktur organizacji
• wyznaczanie celów i monitorowanie ich realizacji
• ustalanie polityki cenowej
• prowadzenie coachingu pracowników
• dbanie o efektywność i jakość w podległych strukturach działu
• wdrażanie innowacji
• tworzenie zespołów roboczych (i nadzór nad ich pracą) mających na celu np. wprowadzenie innowacji

Oczekiwania:

• 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe
• znajomość branży branży HVAC lub sanitarnej będzie dużym atutem
• umiejętność zarządzania zespołem ,
• zarządzanie efektywnością własną i zespołu,
• coaching,
• umiejętność kontraktowania, motywowania ,
• prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.