Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczno- Handlowy Ombra

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie., wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, MC-Bauchemie jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 30 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.Obecnie poszukuje kandydata na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami;
  • prowadzenie szkoleń i nadzorów technicznych;
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech, zakładem produkcyjnym oraz biurami regionalnymi;
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyplomu wyższej uczelni - wydział budownictwa lub pokrewne preferowane;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub ewentualnie angielskiego;
  • swobody w utrzymywaniu kontaktów z klientami;
  • samodzielności; dyspozycyjności;
  • doświadczenie w sprzedaży produktów chemii budowlanej będzie mile widziane;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z oddziałami w całej Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy;
  • długoterminowe możliwości rozwoju;
  • gruntowne szkolenie w siedzibie firmy;

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie