Przedstawiciel handlowy do współpracy - branża HR

HR team Sp. z o.o.

30-148 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY /praca dodatkowa dla aktywnych przedstawicieli handlowych

Zadania na stanowisku:

- Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie sprzedaży usług pracy tymczasowej
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Prowadzenie rozmów oraz negocjacji z Klientami
- Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Praca na dowolnym terenie Polski

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy
- Comiesięczne atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (10-20%)

Wymagania

Wymagania:

- Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i prezentacji usług
- Pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów
- Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych

Prezentacja firmy

HRteam Polska , Doradztwo Personalne <br/>Agencja Pracy Tymczasowej <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
System prowizyjny ustalany indywidualnie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja