Przedstawiciel handlowy D2D -Gliwice i okolice

Exito

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Energa , będąca ogólnopolską firmą energetyczną, której zakres działalności obejmuje sprzedaż

energii elektrycznej oraz usług telekomunikacyjnych poszukuje:

Przedstawicieli Handlowych – D2D

(elastyczny czas pracy, wysokie wynagrodzenie)

Miejsce pracy: Gliwice i okolice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-->Prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym

-->Czynne pozyskiwanie nowych klientów ­ podpisywanie umów

-->Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie

-->Przestrzeganie realizacji planu sprzedaży

OFERUJEMY:

-->Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy po okresie próbnym dla efektywnych możliwość

-->zatrudnienia na umowę o pracę ( podstawa + prowizja).

-->Współpracę z dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą

-->Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo­ handlowych

-->Elastyczny czas pracy

-->Pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w

mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

WYMAGANIA:

--> łatwość w nawiązywaniu kontaktów
--> dyspozycyjność

-->konsekwencja,wytrwałość w dążeniu do realizacji celów

-->samodyscyplina i umiejętność samodzielnej pracy

Prezentacja firmy

Nowo otwarta firma w Katowicach. Zajmujemy się sprzedażą w sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi