Przedstawiciel Handlowy (Częstochowa)

HRK S.A.

Częstochowa, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Częstochowa)Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:
  • Odwiedzanie klientów na podległym terenie (Częstochowa i okolice),
  • Rozwój podległego rynku poprzez aktywną analizę rynku,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Realizacja wyznaczonego budżetu.

Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia jako mobilny przedstawiciel handlowy (mile widziana branża FMCG lub techniczna),
  • Aktywne prawo jazdy kat. B,
  • Motywacja do pracy w terenie,
  • Chęc dalszego rozwoju w aktywnej sprzedaży,
  • Orientacja na wynik.

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Kompleksowe szkolenia,
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.