Przedstawiciel Handlowy - Cała polska północna

F.H. Krystynka

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy
przedstawiciela handlowego

Teren pracy: Polska północna, województwa:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, podlaskie,pomorskie
, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

Opis stanowiska:
- aktywne poszukiwanie nowych klientów
- obsługa obecnych klientów-utrzymanie stałej współpracy
- zbudowanie i rozwijanie sieci dystrybucji
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
- monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku handlowca-warunek konieczny
- znajomość rynku drobne AGD lub wykładzin dywanowych – warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
- samodzielność i odpowiedzialność ,oraz dobra organizacja pracy
- doskonałe umiejętności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów handlowych

Oferujemy:
- ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji /20 lat tradycji/
- realizację własnych pomysłów
- dużą samodzielność w działaniu
- wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
- niezbędne narzędzia pracy /samochód ,tablet, telefon/

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną istniejemy na rynku od 1992 roku.<br/>Od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi