Przedstawiciel Handlowy / Business Development Manager

Ikeda Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Muke to japońska marka klasy premium w segmencie sprzętu AGD. Dba o zdrowie klientów i motywuje ich do wykonania kolejnego kroku w kierunku tzw. „dobrostanu”. Kluczowy produkt to wyciskarka do soków, która jest w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem każdej zdrowej diety, ale zgodnie z filozofią Muke jest tylko środkiem do celu.
Wraz z dynamicznym rozwojem sprzedaży w Polsce poszukujemy do naszego zespołu charyzmatycznej i samodzielnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa, Katowice
Wynagrodzenie: 4000-6000 PLN Brutto + dodatkowe premie

Twoim zadaniem będzie penetracja rynku sprzedaży urządzeń w segmencie wyciskarek do soków i pozyskanie nowych partnerów handlowych w podległym Ci regionie Polski. Będziesz odpowiedzialny za opiekę nad obecnymi klientami, ich szkolenie, motywację a także koordynację i pozyskanie nowych partnerów (dietetycy, trenerzy personalni, fitness kluby, itp.) oraz organizowanie i udział w wydarzeniach kulinarnych, targach i spotkaniach branżowych/handlowych.

Oferujemy:
- Długoterminową umowę po okresie próbnym (po 2 miesiącach);
- Wsparcie asystenta oraz telemarketera w tworzeniu kalendarza spotkań;
- Samochód służbowy po okresie próbnym;
- Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa oraz motywujący system premiowy bez górnego limitu;
- Telefon i komputer służbowy;
- Samodzielne stanowisko;
- Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu;
- Możliwość uczestnictwa w ekscytującym projekcie i tworzenie nowej struktury handlowej;
- Wygodny system do zarządzania kontaktami.

Nasze oczekiwania i wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C minimum 2 lata;
- Atutem będzie zainteresowanie zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną;
- Prawo jazdy;
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów oraz okazyjnej pracy w weekendy;

Nie znajdziesz u nas korporacyjnych zwyczajów, struktura jest nieduża, decyzje są podejmowane szybko, a dołączenie do oddziału naszej firmy w Polsce na tym etapie, gwarantuje Ci możliwość współtworzenia dużej struktury od początku z Tobą jako ważnym jej elementem.
Jeśli masz energię do działania, potrzebujesz nowego wyzwania i szansy na dużo wyższe zarobki oraz wysoką pozycję w firmie – czekamy na twoją aplikację!
Napisz dlaczego powinniśmy zainteresować się Twoją osobą oraz dołącz CV z opisem twojej kariery zawodowej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią większej grupy i obecnie jesteśmy na etapie wdro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management