przedstawiciel handlowy-branża techniczna

Randstad Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, firmy usługowo-handlowej z branży ogólnobudowlanej  poszukujemy

Nr ref.: 35005
Praca stała
Lokalizacja: Koszalin

Zakres obowiązków:
  • poszukiwanie nowych odbiorców
  • bieżąca obsługa klientów
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • negocjowanie i koordynacja realizacji kontraktów
  • promocja i dystrybucja produktów

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie mini 1 rok w sprzedaży B2B
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i otwartość na klienta
  • wysoka motywacja i kultura osobista

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • potrzebne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy
  • wynagrodzenie: pensja + prowizja

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)