Przedstawiciel handlowy branża techniczna NIEMCY (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużej niemieckiej firmy – producenta klejów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/ manager produktu

Opis stanowiska pracy:
Firma zajmuje się produkcją klejów płynnych oraz maszyn klejących. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i sprzedaż maszyn klejących, jak również za komunikację pomiędzy działami produkcji i technologii a klientem. Praca w biurze firmy oraz w terenie.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie techniczne, np. budowa maszyn lub pokrewne
- doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej – warunek konieczny
- gotowość do relokacji – praca stała na terenie Niemiec
- prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferta:
W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Możliwość przejęcia pracownika przez klienta po przepracowaniu 6 miesięcy.

Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta