Przedstawiciel Handlowy (branża medyczna)

Oxford Pol Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży medycznej zajmująca się od ponad 20 lat sprzedażą sprzętu z dziedziny kardiologii, ginekologii i neurologii poszukuje pracowników na stanowisko:

Wymagane cechy charakteru:

  • u osób aplikujących na niniejsze stanowisko to przede wszystkim wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki i optymizm a także nastawienie na cel i otwartość w stosunku do Klienta.

Umiejętności jakie powinien posiadać przyszły kandydat lub kandydatka na dane stanowisko to:

  • zdolności techniczne i informatyczne ! (umiejętność prezentowania sprzętu medycznego u Klientów)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywność)
  • dyspozycyjność ( dalsze wyjazdy ok 3 razy w tygodniu )

Poszukujemy pracowników, którzy będą mieli zdolność szybkiej nauki obsługi sprzętu medycznego oraz osób, które są gotowe do częstych wyjazdów na terenie całej Polski w celu promowania sprzętu będącego w ofercie firmy.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Łodzi oraz oddział w Warszawie.

Szkolenia w początkowym okresie zatrudnienia będą odbywały się w Łodzi oraz na terenie całej Polski podczas wyjazdów do klienta z obecnymi pracownikami firmy.

Dodatkowymi atutami są dla nas:

  • znajomość branży medycznej oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe ( w zależności od posiadanych predyspozycji, umiejętności i doświadczenia) i wysokie premie.

Zachęcamy do aplikowania na niniejsze stanowisko.

Pozdrawiamy,

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)" . Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest Firma Oxford Pol Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi ( kod: 90-312) ul. Plac Zwycięstwa 2. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu:

przedstawiciel handlowy, handlowiec, specjalista ds. handlowych, doradca handlowy, sprzedaż, B2B, negocjacje, branża medyczna, medycyna

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie