Przedstawiciel handlowy branża meblarska

4Stol s.c.

73-110 Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

- pozyskiwanie nowych klientów

- podtrzymywanie i budowanie relacji z obecnymi klientami

- podejmowanie działań zmierzających do realizacji planu

- działania przedsprzedażowe i posprzedażowe

- samodzielność w działaniu

  • wynagrodzenie ze stałą podstawą + atrakcyjny system premiowania

  • umowa o pracę

  • samochód służbowy, telefon, laptop

  • szkolenie produktowe

  • dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze

Wymagania

- samodzielność i kreatywność

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pracy z klientem

- wykształcenie min. średnie

- zgoda na pracę w terenie

Prezentacja firmy

Firma branży meblarskiej. Produkcja mebli kuchennych oraz mebli n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi