Przedstawiciel Handlowy - branża kamieniarska

Bessy Polska

Stare Babice / Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Stare Babice / Warszawa

Zakres obowiązków:
- rozwijanie sprzedaży poprzez efektywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizację założonych planów sprzedaży
- monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji.
- raportowanie działań
- praca na terenie województwa mazowieckiego
- konsekwencja w osiąganiu celów.

Oferta:

• Umowa o pracę
• Pensja podstawowa + prowizja
• Samochód, telefon, laptop oraz inne niezbędne narzędzia

Wymagania:
- doświadczenie sprzedażowe w branży kamieniarskiej - budowlanej min 2 letnie
- doświadczenie w prowadzeniu rozmów z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami, biurami projektowymi, hurtowniami
- aktywne prawo jazdy kat.B,
- samodzielność,
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- skrupulatność