Przedstawiciel Handlowy - branża fryzjerska Łódź

Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów to zespół profesjonalistów dla których praca jest pasją. W branży fryzjerskiej działamy od 1986 r. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych kosmetyków oraz narzędzi fryzjerskich. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek American Crew, Lakme, Orofluido, Reuzel w Polsce. Wyróżnia nas długa tradycja i nastawienie na wysoką jakość we współpracy z naszymi Klientami.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników. Jeżeli chcesz współtworzyć nasz sukces, dołącz do nas jako: Przedstawiciel Handlowy - branża fryzjerska Region: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja zadań związanych z budowaniem bazy nowych Klientów oraz ich aktywnym pozyskiwaniem
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Organizacja spotkań i prezentowanie ofert handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie stałe + premia)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Samochód służbowy + telefon służbowy
  • Przyjazną atmosferę

Wymagania

  • Umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy
  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces, kreatywność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży (mile widziane)

Prezentacja firmy

Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów istnieje od 1986 r. Obecnie firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi