IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana)

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin, Zielona Góra, Wrocław

Zadania / obowiązki:

  • sprzedaż materiałów budowlanych;
  • znajomość aktualnego cennika;
  • aktywne pozyskiwanie klientów, składanie ofert, negocjowanie umów;
  • kontakt osobisty z klientami;
  • analizowanie, raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • wiedza z zakresu wyliczania procentów, powierzchni, kwoty brutto/netto;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • prawo jazdy kat.B wymóg konieczny;
  • gotowość do podróżowania na terenie woj: łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego bądź dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego;
  • gotowość do pracy w systemie zadaniowym w dniach wyjazdów.

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia;
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego;
  • telefon, komputer;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość realnego awansu na wyższe stanowisko;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Chemia budowlana / Ceramika poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj.zachodniopomorskie/lubuskie/dolnośląskie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.