Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z sektora technicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy B2B

Zadania:

• Obsługa klientów z sektora B2B oraz budowanie długofalowych relacji

• Doradztwo produktowe, rozpoznawanie potrzeb klientów

• Współpraca z działem produkcji oraz działem technicznym w zakresie wdrażania nowych produktów

• Koordynowanie procesu zamówień oraz nadzór nad realizacją zamówień

Oferujemy:

• Pełne wyzwań stanowisko w rozwojowej firmie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania

• Minimum średnie wykształcenie

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

• Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego np. rosyjskiego

• Doświadczenie w pracy w dziale eksportu, obsługi klienta lub sprzedaży

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

• Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi