Przedstawiciel Handlowy B2B

Omnis Office s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż produktów i usług skierowanych do firm i instytucji publicznych
• pozyskiwanie nowych Klientów na terenie województwa małopolskiego i ościennych (praca w terenie oraz biurze)
• gruntowna analiza potrzeb Klienta
• utrzymywanie i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
• negocjowanie warunków handlowych, opracowywanie ofert i umów
• bieżące zbieranie informacji z rynku o potencjalnych Klientach i pojawiających się szansach biznesowych
• analiza działań konkurencji, śledzenie nowości rynkowych oraz tendencji w branży
• udział w wydarzeniach branżowych w celu reprezentowania firmy i poszerzania kontaktów biznesowych
• realizacja planów sprzedaży

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży B2B (usługi, produkty, rozwiązania skierowane do firm)
• aktywne działanie; motywacja do samodzielnego rozwoju biznesu, wyszukiwania szans rynkowych i nawiązywania relacji biznesowych
• umiejętność profesjonalnego prowadzenia procesu sprzedażowego w tym badania potrzeb, doradztwa i opieki nad klientem
• nastawienie na wynik, wytrwałość w dążeniu do celu
• wykształcenie co najmniej średnie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• duża swoboda działania w rynku
• możliwość rozwoju w strukturach firmy
• umowę o pracę ( po okresie próbnym )
• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
• auto służbowe
• telefon służbowy

Prezentacja firmy

Dostarczamy urządzenia, materiały eksploatacyjne oraz wszelkie rodzaju p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi