Przedstawiciel Handlowy - Automatyka, Hydraulika, Pneumatyka - Białystok

EP-MAR

15-001 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma o profilu produkcyjno-handlowym poszukuje osoby do nowo powstałego oddziału. Zajmujemy się zaopatrywaniem firm z branży przemysłowej w potrzebne podzespoły w zakładach produkcyjnych, dla producentów maszyn i firm o profilu elektro - instalacyjnym.

Pracując w naszej firmie zapewniamy m.in. atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę, szkolenia.

Podstawowe narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód, wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki.

Poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży automatyki, pneumatyki, hydrauliki lub elektryki. Wymagane minimum 2 letnie doświadczeniem (na wyżej wymienionym stanowisku w tych samych branżach).

Wymagania

Przede wszystkim aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.

Prace biurowe - tworzenie ofert, zamówień, przygotowywanie raportów sprzedaży i spotkań, realizację powierzonych zadań i celów.

Konieczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w wyżej wymienionych branżach.

Dobra obsługa komputera (praca m.in. w edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym oraz CRM-ie).

Od nowego kandydata oczekujemy, że będzie samodzielnie potrafił organizować sobie pracę, umiejętnie zarządzał sobą w czasie i realizował wyznaczone cele.

Prezentacja firmy

Projektowanie: rozdzielnice WN, SN, nN,<br/> fotowoltaika<br/> uk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi