Przedstawiciel Handlowy / Agent Sprzedaży w Polsce

Pran Sp. z o.o.

Opole, 45-066, opolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy / Agent Sprzedazy w Polsce

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski
• Dbanie o dobre relacje z pozyskanymi Klientami
• Budowanie sieci firm
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy
• Bardzo dobra znajomość konstrukcji stalowych
• Doba znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywność, otwartość, przedsiębiorczość

Oferujemy
• Zatrudnienie na długi okres czasu
• Prowizja sprzedażowa
• Niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi