Przedstawiciel handlowy / Account Manager

Dinx Group

93-035 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki Przedstawiciela handlowego:

• aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów (umiejętność budowania własnej bazy potencjalnych klientów, oceniania potencjału budżetowego klienta, inspirowania potrzeb klientów w oparciu o asortyment usług i produktów oferowanych przez pracodawcę)

• uczestnictwo w samodzielnie zaaranżowanych spotkaniach z potencjalnymi klientami, prezentacja oferty firmy DINX GROUP

• bieżąca obsługa klientów w zakresie realizacji pozyskanych zleceń (współpraca z działem zakupów, studiem graficznym)

Oferujemy:

• pracę jednozmianową na pełny etat

• wynagrodzenie w systemie płaca podstawowa + prowizja

• możliwość dalszego rozwoju w ramach zajmowanego stanowiska

• narzędzia potrzebne do pracy handlowca/ zakupowca

Wymagania

• czynne prawo jazdy kat B

• doświadczenie w pracy agencji reklamowej o specjalizacji „gadżety reklamowe” lub w branży reklamowej. W drugiej kolejności– doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca/zakupowca

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa prężnie działająca na rynku rodzimym i zagranicznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta